Tréninky

Je rugby pro mě?

Rugby je vhodný pro všechny typy postav – váhově vyvinutí jsou skvělí do roje, váhově skromnější jsou dobrá křídla, sprinteři se hodí jako útočníci, sportovně nadaní jsou skvělé spojky mezi rojem a útokem.

Co s sebou na trénink?

Vhodná tréninková obuv a oblečení záleží na tom, zda se trénuje na hřišti nebo v tělocvičně. Hráči a hráčky k tréninku potřebují minimum vybavení. Na sebe podle počasí trenky či tepláky, triko nebo mikinu, případně šusťáky, čepici, rukavice. Oblečení vždy přizpůsobte počasí, protože se trénuje i za chladnějšího či deštivějšího počasí.

Oblečení nesmí být opatřeno sponkami, přezkami apod., které mohou být nebezpečné ostatním hráčům. Také je potřeba sundat nebo přelepit páskou náušnice, prstýnky, piercing apod. Nezapomeňte láhev s pitím a a dobrou náladu.

Open tréninky

Otevřené tréninky jsou pro všechny zájemce - muže, ženy, mládež (od 14 let), pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší hráče. Formát je vždy upraven tak, aby vyhovoval všem a zohledňuje promíchání jednotlivých zúčastněných. Vítán je každý, kdo si chce rugby zkusit a pak si sám zvolit, zda chce pokračovat a zařadit se do tréninků jeho kategorie.

Tréninky probíhají na hřišti u školy ZŠ Bezdrevská na sídlišti Vltava každou středu od 18:00 do cca 20 hodin. Kontaktní osoba: Váša Kratochvíl (608 384 310).

Jak se s námi spojit?

Máte nějaké otázky, nevíte, jak se k nám dostat nebo Vás zajímá ještě něco dalšího? Všechny potřebné informace a kontakty najdete na stránce Kontakty.

 • trénink mužů
  tréninky mužů a U16

  úterý od 18:00-19:30 hodin

  (hřiště ZŠ Bezdrevská, Vltava)

  středa - společný trénink s týmem RŠ Nýrsko

  (sportovní areál v Písku)

 • trénink žen
  tréninky žen

  úterý 18:00-19:30 hodin

  čtvrtek 18:00-19:30 hodin

  (hřiště ZŠ Bezdrevská, Vltava)

 • trénink dětí
  tréninky dětí (U10-U14)